Mundurowi z Topólki zatrzymali mężczyznę, który w terminie nie stawił się, do odbycia kary wyznaczonej przez sąd. Za kratkami spędzi najbliższe kilka miesięcy.
Zatrzymany 52-letni mieszkaniec powiatu radziejowskiego nie stawił się w wyznaczonym terminie do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo. W związku z tym sąd wydał nakaz jego zatrzymania i doprowadzenia.
Policjanci z Topólki ustalili aktualne miejsce pobytu poszukiwanego. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki penitencjarnej. Tam odbędzie karę kilku miesięcy pozbawienia wolności za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.
źródło: KPP Radziejów



Komentarze (0)