Piotr Całbecki apeluje o głosowanie na Stanisława Pawlaka

2024-07-08 11:37:42, Q4

Z Panem Stanisławem przeszliśmy bardzo długą drogę samorządowców - mówił marszałek województwa na konferencji prasowej we Włocławku, gdzie poparł kandydaturę Stanisława Pawlaka.

Marszałek odwiedził Włocławek w miniony piątek. Podczas konferencji wielokrotnie podkreślał zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie kandydata do senatu, zarówno w sferze samorządowej, jak i wcześniej – parlamentarnej. Przekonywał także, że liczne inwestycje drogowe samorządu województwa w regionie włocławskim to zasługa właśnie Stanisława Pawlaka:

Który nie tyle walczył o drogi, nie tyle stawiał zadania, hasła, tylko podpowiadał jak je zrealizować. Sam będąc często na tych drogach, ileż razy przyjeżdżając na inwestycje czy miejsca, które należy zrealizować, to Pan Stanisław był pierwszy. Nie urzędnicy, nie pracownicy Wojewódzkiego Zarządu Dróg, tylko właśnie Pan Stanisław – podkreślał Piotr Całbecki.

Marszałek zachęcał do głosowania na wspólnego kandydata Paktu Senackiego zwracając uwagę, że w senacie potrzebny jest człowiek będący reprezentantem regionu i aktywnie działający na jego rzecz.

O mandat Stanisław Pawlak konkuruje ze Jarosławem Chmielewskim (KWW Prawi i Skuteeczni) i Tomaszem Sikorowskim (Konfederacja Nowa Nadzieja).

 

Komentarze (1)


Dan Danecki (2024-07-09 15:05:53) Zgłoś do moderacji
Taki apel to pozoracja pola walki. Według niepotwierdzonych informacji wielu sympatyków i członków PO nie pójdzie na wybory, a to oznacza przegraną Stanisława, bo na Konfederację też wiele głosów nie będzie.

Dodaj swój komentarz