Stanisław Pawlak rozpoczął kampanię wyborczą

2024-06-19 15:42:49, Q4

Były poseł i wieloletni radny sejmiku województwa rozpoczął kampanię przed senackimi wyborami uzupełniającymi. Stanisław Pawlak jest wspólnym kandydatem partii tworzących „Pakt Senacki” - Nowej Lewicy, Platformy Obywatelskiej i Trzeciej Drogi.

„ Z samorządu do senatu” - pod tym hasłem przebiegać będzie kampania samorządowca Nowej Lewicy, ubiegającego się o wygasły mandat w senackim okręgu nr 13. Chciałbym zająć się sprawami ważnymi dla naszego regionu – mówi Stanisław Pawlak i wymienia takie kwestie jak drogi pozostające w gestii GDDKiA (jak remont DK 62 na odcinku Włocławek- węzeł w Pikutkowie) oraz te, które są w tej chwili na etapie planowania jak droga S-10. W kwestiach związanych z komunikacją Stanisław Pawlak deklaruje poparcie dla budowy linii kolei dużych prędkości, która połączyłaby kujawsko-pomorskie z planowanym CPK. Ponadto zapowiada wsparcie dla budowy tamy w Siarzewie i rozwoju retencji, także małej.

Oprócz kwestii związanych z drogownictwem w programie kandydata znalazły się zagadnienia dotyczące polityki zdrowotnej, rolnictwa i mieszkalnictwa.

Zapraszamy do obejrzenia relacji.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz