Kolejne spotkanie prezydenta z mieszkańcami. 10 listopada w SP 2 prezydent spotka się z mieszkańcami Kazimierza Wielkiego

2023-11-03 13:44:55, Q4

W piątek, 10 listopada odbędzie się kolejne spotkanie prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego z mieszkańcami.

Tym razem zapraszam wszystkich mieszkańców osiedla Kazimierza Wielkiego. Otwarte spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Żytniej. Będzie to dobra okazja, by porozmawiać o potrzebach osiedla, o tym co poprawić i na co zwrócić uwagę – mówi prezydent Marek Wojtkowski.

W październiku prezydent Włocławka spotkał się z mieszkańcami Michelina. Było to pierwsze spotkanie w nieco innej niż zazwyczaj formule.

Uznaliśmy, że oprócz otwartego spotkania dla wszystkich mieszkańców, warto odwiedzić pewne charakterystyczne miejsca, ale przede wszystkim osoby, które działają na danym osiedlu. Tak było na Michelinie, tak będzie i tym razem. Na „Kazika” jest wiele miejsc i osób, które warto odwiedzić – dodaje prezydent Wojtkowski.

Spotkanie z mieszkańcami osiedla Kazimierza Wielkiego odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Żytniej. Początek o godz. 17:00.

(Inf. prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz