W Teatrze – opowieści dużych dzieci...

2023-05-10 04:44:13, Q4.pl

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku serdecznie zaprasza całe rodziny na przedstawienie przygotowane przez Teatr Duże Dzieci - Opowieści spod Grzybka.

Dawno, dawno temu – a może tej wiosny, daleko – a może tuż obok, w magicznym lesie – a może po prostu w lesie, Dostojka i Powszelatek budzą się z zimowego snu. Jednak czy jest to ten sam las, w którym zasypiali? Co stało się z kukułką? Dlaczego zegar Czteropórrokowy nie działa? Co można zrobić, by uratować las i pomóc Przyrodzie?

Ekologiczna bajkowa opowieść ilustrowana aranżacjami Czterech pór roku A.Vivaldiego.
Plan żywy i lalkowy.

Ten spektakl dla całych rodzin wystawiany w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne zachwyci małych i dużych miłośników Teatru kolorową scenografią, muzyką i piosenkami w bajkowej i edukacyjnej opowieści. Nie zabraknie również scenicznej interakcji z bohaterami bajki, co pozwoli dzieciom bezpośrednio zetknąć się z magią teatralnej sceny.

Opowieści spod Grzybka - 14 maja 2023 r. godz. 11.00

Reżyseria i kostiumy: Anna Mika,
Scenariusz i scenografia: Piotr Świtalski,
Aranżacja i teksty piosenek: Paweł Ptaszkiewicz,
Występują: Anna Mika, Piotr Świtalski, Paweł Ptaszkiewicz

Bilety do nabycia w Kasie Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00 i w dniu koncertu od godz. 10.00, tel. 54 231 47 66 oraz przez platformę biletyna.pl

(Informacja prasowa organizatora)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz