Włocławek opanuje AutoMania. Od 4 kwietnia rejestracja aut

2023-03-29 10:53:46, Q4.pl

Wydarzenie odbędzie się 17 czerwca 2023 r., ale organizatorzy już informują o poszczególnych działaniach.

Czerwcowy event we Włocławku będzie miał formę otwartego zlotu. Nie będzie na niego obowiązywała ścisła selekcja, jednak wszystkie auta zostaną poddane wstępnej weryfikacji. Rejestracja/weryfikacja aut ruszy 4 kwietnia i zakończy się na kilka dni przed wydarzeniem. Każde zgłoszone auto zostanie poddane ocenie, czy nadaje się do udziału w tego typu wydarzeniu.

Festiwal Motoryzacji „AutoMania” skierowany jest głównie do fanów tuningu i sportów motorowych, choć nie zabraknie na nim też innych grup pasjonatów, w tym posiadaczy klasycznych i zabytkowych aut oraz motocykli. Impreza ma też charakter pikniku rodzinnego z atrakcjami dla całych rodzin, w tym dla najmłodszych. Pojawią się na niej również symulatory i fundacje promujące bezpieczeństwo na drogach.

W programie wydarzenia przewidziane są m.in. zlot aut sportowych i tuningowanych, prezentacje wyjątkowych samochodów, motocykli, quadów, pojazdów SSV, pokazy profesjonalnego driftingu i sesje Drift Taxi, czyli przejazdy z udziałem publiczności, nie mniej widowiskowy stunt motocyklowy i rowerowy, pokazowe przejazdy w wykonaniu zawodników specjalizujących się w różnych odmianach sportów motorowych, w tym m.in. 10-letniego włocławianina Borysa Piotrowskiego, jednego z najmłodszych rajdowców w Polsce, osiągającego duże sukcesy również w kartingu. Pojawią się również goście specjalni. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami i strefy zabaw dla dzieci.

Informacje o wydarzeniu:

https://www.facebook.com/AutoMania.festiwal

oraz

http://automania.wloclawek.pl/

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz