Areszt za znaczną ilość narkotyków

2021-10-13 11:52:54, Q4.pl

Włocławscy policjanci zatrzymali 36-latka, którego podejrzewali o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Znaleźli u mężczyzny ponad kilogram amfetaminy i inne niedozwolone substancje. Zgodnie z decyzją sądu podejrzany trafił już na 2 miesiące do aresztu tymczasowego. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że 36-letni włocławianin może posiadać dużą ilość narkotyków, dlatego też postanowili zweryfikować uzyskane informacje. Okazało się, że ich przypuszczenia były słuszne.
Podczas przeszukania znaleźli przy mężczyźnie torbę foliową z zawartością białej substancji oraz podejrzanie wyglądającą bryłę owiniętą taśmą. Przedmioty te zostały zabezpieczone do dalszych badań laboratoryjnych. Do ekspertyzy trafiły też substancje zabezpieczone przez kryminalnych w mieszkaniu 36-latka. Tam policjanci znaleźli słoik z suszem roślinnym i zwitek z zawartością kilku tabletek. Ponadto do sprawy zabezpieczyli również wagi elektroniczne.
Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. W toku dalszych czynności śledczy ustalili, że środki znalezione przy zatrzymanym to amfetamina o wadze ponad kilograma. Z kolei substancjami zabezpieczonymi w jego mieszkaniu okazały się być marihuana i ekstazy.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Zgodnie z decyzją sądu trafił już na 2 miesiące do aresztu tymczasowego.

(Inf. prasowa KMP we Włocławku)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz