Zamknij X

Siła z Trójkąta Bermudzkiego – Dwight Coleby

2021-08-12 10:28:33, Q4.pl

Klub Koszykówki Włocławek ma przyjemność poinformować, że rotacja podkoszowa została wzmocniona – do drużyny dołączył pochodzący z Bahamów center Dwight Coleby.

Dla Dwight'a Coleby'iego to czwarty sezon na profesjonalnych parkietach, zawodnik z Bahamów ma wzmocnić rotacje podkoszową. Warto wspomnieć, że w ubiegłym sezonie, center wygrał rozgrywki drugiej ligi tureckiej. Będzie to jednak jego pierwszy kontakt z Anwilem Włocławek, oraz polską ekstraklasą. 

Klasyczny podkoszowy. Walczący, zaangażowany w grę w obronie, lubiący dominować bliżej obręczy, ale nie ograniczający się tylko do gry pod koszem. Ma naprawdę dobry rzut jak na centra i na pewno to wykorzystamy. Widziałem mecze, w których dobrze radził sobie zarówno przeciwko ciężkim, większym centrom, jak i tym bardziej mobilnym. - powiedział Frasunkiewicz dla kkwloclawek.pl

Kontrakt Dwighta Coleby'ego oznacza rozstanie z Austinem Davisem, który od dwóch tygodni przebywał na try-oucie. Amerykański podkoszowy pozostanie jednak w zespole jeszcze przez kilka najbliższych dni, nadal będzie trenował, a być może wystąpi jeszcze w sparingach w weekend.

Umowa z zawodnikiem została podpisana do czerwca 2022 roku.

(Informacja prasowa KK Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz