Zamknij X

Gratka dla wielbicieli biegów OCR. MOVE. PARK już działa

2021-05-31 10:54:56, Q4.pl

Włocławski Move. Park już działa. Od soboty na chętnych czeka wyjątkowy tor przeszkód zlokalizowany na terenach Ośrodka Sportu i Rekreacji. Projekt powstał z inicjatywy Katarzyny Baranowskiej i Przemysława Mikulewicza.

Obstacle Course Racing, to w tłumaczeniu na polski po prostu wyścig z przeszkodami. Od minionej soboty tę stosunkowo młodą dyscyplinę sportu można uprawiać we Włocławku. Na terenach OSiR, przy boiskach treningowych stanął pierwszy w mieście park OCR.

Stwierdziliśmy, że nadszedł moment, aby Włocławek też ruszył do przodu, jeśli chodzi o tereny do trenowania biegów z przeszkodami, ponieważ u nas nie ma takiego miejsca. W ogóle w kujawsko-pomorskim jest trochę brak takiego miejsca, więc mamy nadzieję, że to cieszyć się będzie dużą popularnością – tłumaczy Katarzyna Baranowska.

Z możliwości pokonania specjalnego toru przeszkód w sobotę skorzystać mogli zarówno najmłodsi, jak i dorośli. Zwłaszcza dla tych pierwszych „starcie” z wymagającymi przeszkodami było nie lada atrakcją. Niebawem udostępniony zostanie szczegółowy harmonogram zajęć w Move. Park. Aby skorzystać z toru przeszkód należy skontaktować się wcześniej z prowadzącą zajęcia, poprzez jej profil na FB.

Jak zapowiada Katarzyna Baranowska włocławski park OCR już niebawem doczeka się rozbudowy.

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz