Sukcesy juniorów w warcabach

2018-04-26 16:18:11, Maciej Kowalczyk

22 kwietnia 2018 r. w Miejskim Domu Kultury nr 1 w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego w warcabach stupolowych. Włocławek reprezentowało sześcioro juniorów z UKS Presto.

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Presto w warcabach odnieśli znaczny sukces, a sam klub znalazł się w klasyfikacji generalnej juniorów na trzecim miejscu.

W kategorii juniorek do lat 9, pierwsze miejsce zajęła Natalia Kapuścińska. W kategorii juniorek do lat 13 najwyższą lokatę wywalczyła Julia Stanowska, a Julia Jęcka była trzecia. Drugie miejsce w kategorii Juniorów do lat 13 zajął Krzysztof Baranowski. W kategorii do lat 15, piąte miejsce wywalczył Adam Stanowski, a Miłosz Balcerowski był szósty. Łącznie drużynowo juniorki zajęły drugą lokatę.

Udział w zawodach dobywał się w ramach zadania dofinansowanego z budżetu gminy miasta Włocławka.