Strategia RP na rzecz Młodego Pokolenia - niebawem konsultacje

2021-04-16 13:10:02, Q4.pl

Wydarzenie skupiające przedstawicieli środowisk młodzieżowych, uczniów, studentów i doktorantów z całej Polski w formie wideokonferencji. W ten sposób Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem konsultować będzie Strategię RP na rzecz Młodego Pokolenia.

W dniu 27 kwietnia od godziny 17:00 odbędą się konsultacje „Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia" to wydarzenie skupiające przedstawicieli środowisk młodzieżowych, uczniów, studentów i doktorantów z całej Polski, w trakcie którego podejmowane są dyskusje poświęcone ważnym tematom dla młodego pokolenia Polaków. Celem konsultacji wojewódzkich jest zebranie opinii i wypracowanie rozwiązań, które posłużą do stworzenia wieloletniego planu działań państwa w obszarze polityki młodzieżowej.

Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem zorganizowała konsultacje Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia dla województwa kujawsko-pomorskiego. Zapraszam przedstawicieli środowisk młodzieżowych, uczniów, studentów z naszego regionu do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i podzieleniem się opiniami w tematach „edukacja i szkolnictwo wyższe", „rynek pracy i przedsiębiorczość", „społeczeństwo obywatelskie i kultura", „polityka społeczna, polityka prorodzinna i mieszkaniowa", „zdrowie i sport" oraz „ekologia i klimat". Punkt widzenia młodego pokolenia jest bardzo ważny, dzięki zebranym opiniom wspólne uda się wypracować wieloletni plan działań państwa w obszarze polityki młodzieżowej. Zapisów na wydarzenie można dokonywać do 26 kwietnia do godziny 12:00. – mówi Anna Gembicka

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod następującym adresem: https://strategiadlamlodych5.webankieta.pl/ . Konsultacje z powodu pandemii będą odbywać się zdalnie, w formie wideokonferencji.

(Inf. prasowa Biura Poselskiego Anny Gembickiej)

Obraz Photo Mix z Pixabay

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz