Europe Cup: Anwil zagra z Iraklisem

2021-02-04 09:35:06, Q4.pl

Po rozegranym w Hali Mistrzów turnieju eliminacyjnym FIBA Europe Cup, Anwil awansował do kolejnej rundy rozgrywek. W 1/8 pucharu zmierzy się z greckim Iraklisem.

Słodko-gorzki występ Rottweilerów w „bańce” FIBA Europe Cup ( wygrana z BC Dnipro i wyraźna porażka z Fribourg Olympic) przyniósł jednak awans do kolejnej rundy rozgrywek. W środę w Monachium wylosowano pary kolejnej rundy. Los przyniósł podopiecznym Przemysława Frasunkiewicza wyjątkowo wymagającego rywala.

Iraklis Saloniki wygrał wszystkie trzy mecze rozegrane w grupie A. Najpierw wysoko pokonał węgierski Egis Kormned (94:76), by następnie odnotować zwycięstwa nad Reggio Emilia (74:78) i Belfiusem (75:79).

W przypadku awansu do 1/4 rozgrywek w przypadku awansu do 1/4 Anwil zmierzy się z wygranym z pary: Ironi Ness Ziona - BC Kyiv Basket.

Mecze 1/4 i 1/8 FIBA Europe Cup odbędą się w dniach od 23 do 25 marca. Drużyny ponownie spotkają się w izolowanych „bańkach”. Nie wiadomo jeszcze w jakich miastach odbędą się turnieje. Final Four rozgrywek zaplanowano na kwiecień.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz