W Teatrze – Tygrys Pietrek…

2020-01-22 14:17:20, Maciej Kowalczyk


kiedy 2020-02-02 | 11:00 gdzie Teatr Impresaryjny

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza wszystkich, którzy pozostają na czas Ferii Zimowych 2020 w mieście - dzieci, mamusie, tatusiów, babcie i dziadków – czyli całe rodziny - na przedstawienie w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne pt: Tygrys Pietrek.

To opowieść o małym Tygrysku imieniem Pietrek, który wszystkiego się lękał. Za brak odwagi zostaje surowo ukarany: odważne Tygrysy pozbawiają go pasków. Zrozpaczony Pietrek udaje się w podróż, by kupić odwagę. Próbuje ją uzyskać od Żołnierzy, Indian, Kowbojów… Gdy powraca z nieudanej wyprawy po odwagę, dowiaduje się, że jego Mama zachorowała. Nie zważając na burzę, ulewę, ciemność i pioruny mały Tygrysek udaje się w niebezpieczną podróż przez góry, by sprowadzić lekarza. Ten, wymagający wielkiej odwagi, czyn zostaje nagrodzony. Jak? O tym dowiedzą się Ci, którzy w lutową niedzielę zasiądą w teatralnych fotelach.

Jedno jest pewne, że przeżywając te historie Pietrek nauczył się, że łatwo być odważnym, gdy myśli się o innych a nie tylko o sobie. Spektakl na włocławskiej scenie wystawi Teatr Vaśka z Torunia, który przywozi ze sobą pomysłowe lalki, barwną scenografię i łatwo wpadającą w ucho muzykę. Słowem spektakl lalkowy dla każdego!

Tygrys Pietrek w Impresaryjnym 02 lutego 2020 r. godz.11.00. Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 10.00 – 17.45 oraz w dniu spektaklu od godz. 10.00 do jego rozpoczęcia, tel. 54 231 47 66.

(Inf. prasowa Teatru Impresaryjnego)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz