Zamknij X
Zamknij [X]

Komedia na karnawał w TI

2019-01-22 16:04:47, Maciej Kowalczyk


kiedy 2019-01-28 | 19:00 gdzie Teatr Impresaryjny

Edyta Olszówka, Michał Piela i Lesław Żurek zagoszczą na scenie Teatru Impresaryjnego 28 stycznia. Spektakl "Jojo" w reżyserii Jacka Jabrzyka rozpocznie się o godzinie 19:00.

Najnowszy spektakl " Teatru My", na podstawie tekstu Piotra Chrzana opowiada o... trójkącie. Mąż, żona, kochanek i ich wzajemne relacje to temat często obecny w literaturze i na teatralnych deskach. Temat, podejmowany w formie poważnej, bardzo poważnej, lub zdecydowanie komediowej. W tej ostatniej konwencji utrzymane jest przedstawienie jakie obejrzymy na włocławskiej scenie.

Cóż jest takiego fascynującego w Temacie Trójkąta, zwanym dalej TT, że wciąż na nowo od wieków jest przerabiany? A te niekończące się przeróbki wciąż na nowo znajdują, chwała Bogu, Publiczność gotową zapoznać się z nowymi TT wariantami. Cóż jest takiego w TT niezwykłego? Za całą odpowiedź może posłużyć jedno proste słowo – ZDRADA! Cóż innego może się równać z jej niszczycielską, zabójczą, piorunującą siłą rażenia? Czy coś może wywołać większe od niej emocje? Chyba tylko… podejrzenie zdrady - możemy przeczytać w zapowiedzi spektaklu.

Bilety do nabycia w kasie TI, w cenie: parter - Normalny 70 zł, ulgowy 60 zł, Rząd XVIII 50 zł; balkon - 40 zł

Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 - 18.00 oraz w dniu spektaklu od godz. 13.00, 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz