Anwil dziękuje wolontariuszom

2019-12-05 15:59:30, Maciej Kowalczyk

5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, dlatego dziś w ANWILU odbyło się spotkanie pracowników spółki, którzy w mijającym roku realizowali projekty wolontariackie.

Zaangażowanie płynące z potrzeby serca na rzecz bliźniego, środowiska naturalnego czy też mające na celu pielęgnowanie tradycji jest bezcenne, dlatego w 1986 roku – z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych – 5 grudnia został ustanowiony Międzynarodowym Dniem Wolontariusza.

Z tej okazji ANWIL, chcąc podziękować swoim pracownikom za podejmowane przez nich działania wolontariackie, zorganizował uroczystość, podczas której zostali oni uhonorowani listami gratulacyjnymi. 

Społeczna odpowiedzialność biznesu jest jedną z naczelnych wartości ANWILU, która przyświeca działaniom zarówno naszej firmy, jak i fundacji korporacyjnej, ale jej twarzą są nasi pracownicy – wolontariusze, do grona których Państwo należą. Dziękuję, że są Państwo ambasadorami naszego przedsiębiorstwa i swoją postawą udowadniają, że wartości Grupy ORLEN, a więc odpowiedzialność, rozwój, ludzie, energia oraz niezawodność wpisane są w biznesowe DNA Anwilu - podkreśla Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu Anwil S.A.

Wolontariusze spółki w ostatnich dwóch latach zrealizowali 65 projektów, których beneficjentami w większości byli najmłodsi, seniorzy oraz osoby niepełnosprawne. Jednak wśród sfinansowanych przez spółkę za pośrednictwem Fundacji ANWIL dla Włocławka przedsięwzięć znalazły się również te mające na celu pomoc bezdomnym zwierzętom, ochronę środowiska, a także porządkowanie i odnowienie miejsc pamięci.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz