Łukasz Zbonikowski: 44 spotkania z wyborcami w 21 dni

2019-10-11 12:13:02, Maciej Kowalczyk

„Odwiedziliśmy wszystkie gminy wchodzące w skład okręgu wyborczego”. Kandydujący w wyborach do senatu Łukasz Zbonikowski podsumował kampanię wyborczą.

Łącznie 44 spotkania z wyborcami w 21 dni – wyliczał dziś Łukasz Zbonikowski, dodając, że była to najkrótsza kampania wyborcza w historii i jednocześnie bardzo intensywna. jak mówił, spotkania z setkami ludzi na terenie całego okręgu wyborczego numer 13, stanowiły podstawę jego kampanii, w której postawił na bezpośredni kontakt z wyborcami.

Zawsze preferowałem taką kampanię, nigdy nie odpuszczałem również kontaktu medialnego, za pomocą telewizji, radia, portali internetowych, prasy. (…) Nic nie zastąpi bezpośredniego spotkania. To nie był obowiązek, nikogo nikt nie zmuszał, ale oferta spotkania kandydata na senatora, który chce nas, mieszkańców, reprezentować przez najbliższe 4 lata została złożona. Tak wyglądała moja kampania: Blisko ludzi, z ludźmi. Tak też mam zamiar działać jako senator RP – mówił obecny poseł.

Łukasz Zbonikowski podkreślał to, że pochodzi z tego regionu i dlatego mocno zależeć mu będzie na staraniu się o rozwiązanie problemów regionu, dodając, że nie zabraknie mu motywacji. Jako senator, chciałby odwiedzić po wyborach, nie tylko gminy, ale i wszystkie sołectwa w regionie.

Kandydat zaznaczył, że w nadchodzącą niedzielę liczy na pewne wyborcze zwycięstwo.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz