Krzysztof Kukucki: Głos na Piotra Kowala to głos na lepszy Włocławek [WIDEO]

2019-10-10 15:03:02, Maciej Kowalczyk

Piotr Kowal, nr 4 na liście Lewicy, w niedzielnych wyborach do sejmu, podsumował swoją kampanię wyborczą. Do głosowania na kandydata zachęcali na konferencji prasowej działacze Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Walka o Włocławek powinna toczyć się nie we Włocławku, ale w Warszawie – mówił Krzysztof Kukucki. Zastępca prezydenta zachęcał do oddania głosu na obecnego włocławskiego radnego, przekonując, że jest to właściwy człowiek, do zaangażowania się w taką walkę.

Przy tym potrafi też współpracować i współdziałać na rzecz mieszkańców Włocławka – mówił – Swój głos oddam na Piotra Kowala – kontynuował.

Sam kandydat dzisiejszą konferencją zakończył swoją kampanię wyborczą. „Krótką, ale intensywną” jak stwierdził sam kandydat. Przypomniał także, o głównych postulatach programowych, jakie wygłaszał w tej kampanii.

Pracować, pracować, jeszcze raz pracować. Niezależnie od tego czy zostanę wybrany, czy wybrany nie zostanę. Taką deklarację mogę złożyć – podsumował Piotr Kowal, zachęcając jednocześnie do tego, by w nadchodzących wyborach oddać głos na „kandydatów z Włocławka”

Więcej w naszym materiale wideo.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz