Zamknij X

Grzegorz Schetyna ponownie we Włocławku

2019-10-09 19:16:24, Maciej Kowalczyk

Ponownie także apeluje o głosy na kandydatów popieranych przez Koalicję Obywatelską. Przewodniczący Platformy gościł w mieście we wtorek.

O głosy na startującego z list Koalicji Obywatelskiej Krystiana Łuczaka i startującego do senatu z list Lewicy (na mocy "paktu senackiego") Jerzego Wenderlicha, przewodniczący PO prosił podczas krótkiej wizyty we Włocławku, wraz z Katarzyną Piekarską. Powtórzył także, że wybory 13 października są wyjątkowe i będą kształtowały decyzje dotyczące Polski przez najbliższe lata. Ponownie też podkreślił, że nadchodzące wybory beda też określać możliwości pozyskiwania środków z funduszy UE przez kolejne lata. Katarzyna Piekarska dodała też, że niedzielne wybory to szansa na odejście "złych ludzi" ze świata polityki. 

Krystian Łuczak, w krótkim wystąpieniu podziękował za poparcie, dodał także, że "wzięcie odpowiedzialności" za swój wybór w nadchodzący, wyborczy weekend jest szczególnie ważne:

Tutaj nie chodzi o nas, o tych, którzy startują w tych wyborach. Chodzi o człowieka, o to, że jest on w centrum. To wzystko sporowadza się do walki o człowieka. O tym musimy pamiętać, bo to człowiek jest najważniejszy - przekonywał.

Pełny zapis briefingu znaleźć można poniżej:

 

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz