Zamknij X

Wybory 2019, trwa zbieranie podpisów pod listami poparcia

2019-08-26 09:37:44, Maciej Kowalczyk

Kampania wyborcza przed wyborami 13 października trwa. Komitety wyborcze wciąż zbierają podpisy pod listami poparcia. W minioną sobotę 24 sierpnia na Placu Grodzkim podpisy pod listami poparcia dla komitetu Koalicji Obywatelskiej w wyborach do parlamentu zbierał, m.in., kandydat do Sejmu, a obecny radny Krystian Łuczak.

Do dziś komitety wyborcze mogą rejestrować się w Państwowej Komisji Wyborczej. Niebawem więc poznamy kompletne listy ugrupowań i kandydatów, którzy ubiegać się będą o mandaty poselskie i senatorskie. Nim to jednak nastąpi konieczne jest zebranie podpisów pod listami poparcia. Jak zgodnie podkreślają przedstawiciele komitetów, które już zadeklarowały udział w wyborach, chcieliby złożyć listy jak najszybciej.

Nie inaczej jest w przypadku Koalicji Obywatelskiej. Na Placu Grodzkim podpisy zbierali członkowie i sympatycy ugrupowania, zachęcając także do udziału w wyborach i głosowania na radnego Krystiana Łuczaka, który na liście kandydatów Koalicji Obywatelskiej znalazł się na piątym miejscu.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz