Walczymy o ważną sprawę - KO apeluje do wyborców

2019-09-16 16:37:12, Maciej Kowalczyk

Silni możemy być tylko razem – mówił dziś we Włocławku poseł Krzysztof Brejza. Polityk pojawił się we Włocławku, by poprzeć startującego w wyborach parlamentarnych radnego Krystiana Łuczaka. Zaapelowano też do wyborców Koalicji Obywatelskiej.

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej ( Krzysztof Brejza w zbliżających się wyborach ubiegać się będzie o miejsce w Senacie, w okręgu inowrocławskim) zaapelowali do mieszkańców miasta o pomoc w prowadzeniu kampanii. Każdy z sympatyków KO może pomóc jej kandydatom w walce o mandat, o czym przekonywał Krzysztof Brejza.

Zachęcam mieszkańców Włocławka, żeby kontaktowali się z naszą infolinią: 22 292 40 57. Można zgłaszać miejsca do wywieszenia banerów. To jest bardzo ważna rzecz. Zależy nam na kampanii angażującej obywateli, jesteśmy sztabem otwartym. Z wielką przyjemnością skorzystamy z Państwa pomocy. Bo to się nie uda bez was – mówił dziś poseł – Koalicja Obywatelska może wygrać wybory tylko przy zaangażowaniu zwykłych obywateli.

Często (…) kiedy widzicie, ze wywieszamy baner dopytujecie, czy jeszcze inne, kolejne miejsca są też nam potrzebne – dodawał Krystian Łuczak – Są. Każde miejsce jest ważne, bo walczymy o ważną sprawę. Walczymy o demokrację, walczymy o praworządność. Jesteście wszyscy nam potrzebni i bez was sobie nie poradzimy. Tak naprawdę, w tym wszystkim jesteśmy potrzebni my i wy – kontynuował.

Członkowie Koalicji Obywatelskiej (Pod tym szyldem, przypomnijmy, w zbliżających się wyborach startuje Platforma Obywatelska) zachęcali do kontaktu z jeszcze jednego powodu. Jak przekonywali jest to dla nich także okazja do tego, by porozmawiać i poznać problemy i oczekiwania swoich wyborców.

Jesteśmy otwarci, rozmawiamy. Tak jak dzisiaj, jesteśmy na jednym z włocławskich osiedli, rozmawiamy z każdym, staramy się dotrzeć do każdego mieszkańca. Wsłuchujemy się, nie z pokładu samolotu, ale w kontakcie bezpośrednim – podkreślał Krystian Łuczak.

Do wyborów parlamentarnych pozostało 26 dni. W okręgu wyborczym nr 5, obejmującym Włocławek wybierzemy 13 posłów.

Komentarze (1)


leszek (2019-09-17 16:12:05) Zgłoś do moderacji
lepiej nie pokazuj sie z Brejza bo stracisz bardzo duzo ,bo to skompromitowany czlowiek

Dodaj swój komentarz