Zamknij [X]

Mondo Cane - Ludzie którzy niosą pomoc

2019-06-26 11:43:07, Natalia Cieślak

Od 2012 roku we Włocławku działa fundacja Mondo Cane. Wolontariusze i członkowie fundacji na co dzień niosą pomoc bezbronnym zwierzętom a w swych staraniach mogą liczyć na pomoc ze strony ludzi dobrego serca.

Fundacja, która działa w całym kraju zajmuje się pomocą czworonogom, ale nie tylko, wśród jej podopiecznych bywały też np. ptaki. Słowem, wolontariusze fundacji są wszędzie gdzie czekają potrzebujące zwierzaki.

Dla takich fundacji jak Mondo Cane bardzo istotne jest to by uzyskiwać wsparcie dla swoich działań ze strony tych dla których los zwierząt nie jest obojętny. Drogi do pozyskiwania wsparcia mogą być różne jak pokazuje przykład Agnieszki Dziennik. Ta nauczycielka języka angielskiego ze szkoły językowej Greenwich wpadła na pomysł jak zamienić tradycyjne podziękowania od uczniów w sympatyczną akcję z której wynika wiele dobrego.

Wszystkie osoby którym los zwierząt nie jest obojętny i chciałyby chociażby w symboliczny sposób wesprzeć fundacje zachęcamy do odwiedzenia strony ‘Mondo Cane’ na facebook’u. To właśnie tam znaleźć można informację na temat tego jak można pomóc. Finansowo, wpłacając pieniądze na konto fundacji (Numer konta: 58 1240 6348 1111 0010 4518 3305 - z dopiskiem Inspektorat Włocławek)* ale nie tylko. Tam także znaleźć możecie informacje na temat zwierząt czekających na adopcję.

*Wpłaty zagraniczne mogą być wpłacane na konto Pay pal: fundacja.mondocane@gmail.com koniecznie z dopiskiem – Inspektorat Włocławek.

Więcej na ten temat w naszym materiale wideo. 

Komentarze (1)


Bartek (2019-06-25 17:30:57) Zgłoś do moderacji
Super pomysł, pani Agnieszko, postawa godna naśladowania.

Dodaj swój komentarz