Almeida: Zrobimy wszystko by zdobyć puchar

2019-02-15 09:09:49, Maciej Kowalczyk

Już dziś, dla zawodników Anwilu, rozpoczynają się zmagania w Pucharze Polski. Pierwszym przeciwnikiem Anwilu - Arka Gdynia. Z zespołem Przemysława Frasunkiewicza Rottweilery spotkają się o 15:30. Jaki jest cel Anwilu na ten turniej? Między innymi na to pytanie odpowiada w krótkiej rozmowie z nami Ivan Almeida.

Ivan Almeida. MVP sezonu zasadniczego poprzedniego sezonu PLK, lider Anwilu Włocławek. Nic dziwnego, że jego powrót do Włocławka rozbudził ogromne emocje wśród kibiców. Kibiców którzy Kabowerdeńczyka uwielbiają, czemu dali wyraz organizując zbiórkę na rzecz zakontraktowania zawodnika, przez klub z Włocławka. Już dziś Almeida zagra przeciwko Arce Gdynia w ćwierćfinale Pucharu Polski koszykarzy.

W tym roku chcemy zdobyć Puchar. W ubiegłym mieliśmy poważną kontuzję, której doznał Szymon – wspomina ubiegłoroczny turniej włocławski obwodowy – Zrobimy wszystko, żeby wygrać Puchar – zapowiada.

Czy tak się stanie? Ten turniejowy weekend przyniesie odpowiedź na to pytanie. Nim jednak ją poznamy – zapraszamy do obejrzenia krótkiej rozmowy z nowym/starym zawodnikiem Rottweilerów.

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz