WOŚP zagra w Izbicy Kujawskiej

2019-01-12 09:58:33, Maciej Kowalczyk

W najbliższą niedzielę 13 stycznia, dla WOŚP zagrają także mieszkańcy Gminy Izbica Kujawska.

Wolontariusze – dzieci i młodzież pod opieką nauczycieli i wychowawców (wszyscy posiadają identyfikatory), kwestować będą na ulicach Izbicy Kujawskiej oraz w miejscowości Błenna od ok. godz. 8.30.

Natomiast z „wielkim graniem” wystartujemy w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury o godz. 15:00. W programie między innymi:

- Występy artystyczne dzieci i młodzieży z izbickich szkół oraz sekcji prowadzonych przez MGOK;
- Koncerty zespołów muzycznych oraz Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Izbicy Kujawskiej;
- Loteria fantowa

oraz pomiędzy występami:

- Licytacje „orkiestrowych” gadżetów oraz innych cennych przedmiotów. Organizatorzy mają nadzieję, że nie zabraknie chętnych do wzięcia udziału w licytacji – gadżetów ANWIL. Oprócz plakatów, kalendarzy itp. Kibice Anwilu Włocławek będą mogli wylicytować pokrytą 24-karatowym złotem monetę wydaną z okazji zdobycia przez klub Mistrzostwa Polski i Superpucharu Polski. Aukcję przeprowadzą osobiście trenerzy drużyny ok. godz. 17.

Ponadto zapraszamy do konsumpcji. Serwowane będą:

  • żurek,
  • chleb z przepysznym smalcem,
  • kawa i herbata
  • wszelkiego rodzaju domowego wyrobu ciasta.

Na zakończenie imprezy, tuż po koncertach i licytacjach, ok. godz. 20.00 – do nieba poleci tradycyjne „światełko do nieba”.

Organizacji tegorocznego 27. Finału Orkiestry Świątecznej Pomocy w Izbicy Kujawskiej podjęli się wspólnie z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Izbicy Kujawskiej, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marsz. J. Piłsudskiego w Izbicy Kujawskiej oraz Szkoła Podstawowa Nr 2 im. gen. Augustyna Słubickiego w Izbicy Kujawskiej.

Realizację tegorocznego finału wspierają instytucje i firmy z terenu gminy i miasta Izbica Kujawska oraz Samorząd Gminy Izbica Kujawska.

(Inf.prasowa organizatora)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz