27. Finał WOŚP także w Brześciu

2019-01-04 09:08:47, Maciej Kowalczyk


kiedy 2019-01-13 | 16:00 gdzie Brzeskie Centrum Kultury

13 stycznia po raz dwudziesty siódmy zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, celem tegorocznej imprezy będzie zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Zbiórki, koncerty i cała masa innych atrakcji - to wszystko dziać się będzie także w regionie.

O tym co dziać się będzie we Włocławku pisaliśmy już w tym tygodniu. Atrakcji związanych z tegorocznym finałem nie zabraknie jednak także w innych miejscowościach regionu. W Brześciu Kujawskim od 16:00 do wieczora trwać będą występy artystyczne, na które zaprasza organizator Finału w mieście - Brzeskie Centrum Kultury.

Na scenie w Centrum Kultury zaprezentują się wokalistki z koła wokalnego "Gamma", uczniowie gminnych szkół, orkiestra "Brestivia" i "Dzieci Kujaw". O 19:00 rozpocznie się koncert gwiazdy wieczoru - grupy "Czaqu" a całość zakończy "Światełko do nieba" o godzinie 20:00 (Plac W. Łokietka). W programie przewidziano także licytacje (  wylicytować będzie można między innymi  gadżety od sztabu, torty, vouchery ), loterie fantowe i świąteczny sklepik w którym będzie mozna kupić domowe ciasto. Zapraszamy.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz