Zamknij [X]

Szlakiem dalekich kontynentów - spotkanie w CK Browar B.

2018-10-10 09:16:51, Maciej Kowalczyk


kiedy 2018-10-11 | 18:00 gdzie Centrum Kultury Browar B.

Centrum Kultury Browar B. zaprasza na promocję książki Barbary i Wojciecha Rybickich „Szlakiem dalekich kontynentów w reportażu, wierszach i fotografii” , która odbędzie się w dniu 11 października w Sali Kameralnej WCK Browar o godz 18. Wstęp Wolny.

Książka „Szlakiem dalekich kontynentów w reportażu, wierszach i fotografii” jest zbiorem wspomnień autorów  z podróży do USA, Meksyku, Argentyny, Urugwaju, Paragwaju, Brazylii, Maroka, Egiptu, Turcji, Jordanii, Izraela, Emiratów Arabskich, Indii, Chin, Australii i Nowej Zelandii.

W sposób chronologiczny „krok po kroku” przedstawia trasy i obiekty w tych krajach. 1200 opisanych, kolorowych zdjęć oraz kilkadziesiąt wierszy Wojciech Rybickiego związanych z tymi podróżami może zainteresować tych czytelników którzy już tam byli i chcą odświeżyć pamięć i tych którzy nie byli, a być może chcą do tych krajów pojechać. 

Autorzy są seniorami-chemikami, włocławianami, którzy po zakończeniu pracy zawodowej od kilkunastu lat zajmują się propagowaniem kultury. Wojciech Rybicki jest literatem, kompozytorem i muzykiem prezentującym swoja twórczośćwe Włocławku i w Polsce. Barbara Rybicka jest menadżerem spotkań literacko-muzycznych męża Wojciecha i prelegentką wykładów z podróży zagranicznych w Ośrodkach Kultury. Światowe podróże są dodatkową pasją małżeństwa.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz