W CK Browar B. wciąż można zobaczyć "Oblicza młodej sztuki"

2018-08-01 08:37:53, Maciej Kowalczyk

Do 28 września w murach Centrum Kultury dostępna jest dla zwiedzających wystawa prezentująca grafiki, malarstwo, rysunek, ceramiki, tkactwo, rysunek architektoniczny, komiks i techniki eksperymentalne.

Wystawa zatytułowana: „Oblicza młodej sztuki. V Prezentacja Twórczości Pracowni Edukacji Plastycznej CK Browar B. (2017- 2018 ), to dla Centrum zawsze wyjątkowa i jedna z ważniejszych ekspozycji w roku, ponieważ dokumentuje rozwój podopiecznych. Wielu autorów pokazywało wcześniej swoje prace szerszej publiczności, natomiast dla niektórych to debiut w Galerii. I jednych, i drugich łączy pasja do sztuki.

Ekspozycja ta jest formą podziękowania za zaangażowanie, wspólne twórczo spędzane godziny, a także zachętą dla przyszłych artystów do odwiedzenia pracowni. Zachęcamy do zapoznania się z „Obliczami młodej sztuki”. Przypominamy, że w okresie wakacji wstęp na wszystkie bieżące ekspozycje w Centrum Kultury „Browar B.” jest bezpłatny. Wystawy można zwiedzać od wtorku do soboty w godz. 14.00-18.00.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz