Browar B. zaprezentuje “Oblicza Młodej Sztuki”. Można zgłaszać udział

2021-05-04 08:29:45, Q4.pl

Mimo że ten sezon artystyczny jest inny niż wszystkie, Centrum Kultury Browar B. nie rezygnuje z wystawy “Oblicza Młodej Sztuki”. Jest to znakomita okazja do zaprezentowania twórczości włocławian związanych z Centrum Kultury “Browar B.” i przedstawienia, jak realizują się artystycznie w zaciszu domowym.

Zajęcia w sekcjach Pracowni Edukacji Plastycznej odbywały się od września 2020 roku tylko przez krótki czas, jednak twórcy działający wokół “Browaru B.” inspirowali się do aktywności na niwie artystycznej, korzystając z udostępnianych online propozycji zadań i konkursów plastycznych.

Organizatorzy zachęcają wszystkich dotychczasowych uczestników sekcji Pracowni Edukacji Plastycznej w Centrum Kultury Browar B., członków grupy na Facebooku browARTwórcy oraz uczestników konkursów plastycznych, do wzięcia udziału w wystawie: “Oblicza Młodej Sztuki”.

Chęć uczestnictwa należy zgłosić do 31 maja 2021 r., przesyłając wypełniony formularz. Należy przesłać go na adres edukacja@ckbb.pl. Przesłanie formularza zgłoszenia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu wystawy. O sposobie i miejscu dostarczenia oryginałów prac (jedna osoba maks. 10 prac) będziemy informowali zgłoszone osoby w późniejszym terminie – jest to uzależnione od aktualnych obostrzeń sanitarnych.

Mile widziane prace na tematy własne, ale organizatorzy proszą o realizacje „zadanych” pomysłów, a są to między innymi: Świat fantazji – Joan Miró, Żółte na żółtym, Bądź jak Picasso – portret kubistyczny, Zimowy Vincent, Balonem na Marsa, Przestrzenne passe-partout; Czarne, szare i białe, Niebieskie na błękitnym, Grafika kawa ekspres, Ptaki cudaki.

To tylko niektóre z propozycji, pełna informacja na temat wystawy jest dostępna tutaj.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz