Zamknij [X]

1,6 promila, drzewo i Opel - kierująca zatrzymana

2018-09-03 10:24:42, Maciej Kowalczyk


kiedy 1970-01-01 | 01:00 gdzie 0

Kierowanie samochodem w piątkową noc, to był fatalny pomysł ze strony 28-letniej włocławianki. W wydychanym powietrzu zmierzono 1,6 promila alkoholu. Zatrzymali ją funkcjonariusze Straży Miejskiej.

W nocy z piątku, na sobotę, 0:50 strażnicy, patrolując ulicę  Wyszyńskiego zauważyli opla astrę, którego kierujący wyjechał z ulicy Gdańskiej w ulicę Wyszyńskiego. Samo to nie było niczym zaskakującym, gdyby nie fakt, że kierowca "przy okazji" uderzył w drzewo, wjechał na chodnik i zakończył jazdę na fasadzie pobliskiego budynku. 

Strażnicy natychmiast podjęli interwencję. Jak wkrótce się okazało, za kierownicą samochodu zasiadała kobieta. W samochodzie znajdował się także pasażer. Od kierującej pojazdem kobiety, oraz od jej pasażera, strażnicy wyczuli woń alkoholu. Na miejsce został wezwany patrol Policji, który przejął sprawę do przeprowadzenia dalszych czynności służbowych.

Przeprowadzone badanie u kierującej pojazdem 28 letniej włocławianki wykazało 0,79 mg/l (około 1,6 ‰) zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz