KK Anwil - znamy kalendarz przygotowań

2018-08-16 14:35:16, Maciej Kowalczyk

Włocławski Anwil poinformował dziś o kalendarzu ekipy na okres przygotowawczy. Rottweilery zaczynają 21 sierpnia, od testów medycznych, pierwsze treningi zaplanowano dwa dni później. Pierwszy mecz, ze szwedzkim Norrköping Dolphins.

W trakcie przygotowań do sezonu 2018/2019 ekipa mistrzów Polski zagra kilka spotkań kontrolnych. Pierwsze z nich już pierwszego września, z ekipą Norrköping Dolphins. Ten mecz będzie zamknięty dla publiczności, podobnie jak dwa kolejne spotkania, tym razem z ekipą warszawskiej Legii.

Pierwszą okazją dla publiczności, by poznać nową ekipę Igora Milicicia będzie Kasztelan Basketball Cup 2018. Jak już informowaliśmy w tegorocznej edycji turnieju przeciwnikami Anwilu będą ekipy Startu Lublin, Rosy Radom i Trefla Sopot. Po spotkaniach w Hali Mstrzów przyjdzie czas na pierwszy zagraniczny wyjazd. Na niemieckich parkietach zmierzą się kolejno z Ratiopharmem Ulm, i Brose Bamberg.

Choć rozgrywki ligowe ruszają dopiero 6 paździerika (dzień później Anwil gra swój pierwszy mecz z Arką), to ekipa złotych medalistów minionego sezonu rozpocznie nowy nieco wcześniej. Już 29 września, w Gnieźnie, przeciwnikiem włocławian będzie Polski Cukier Toruń. Stawka to oczywiście - Superpuchar

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz