Dariusz Wesołowski kandydatem radnych niezależnych na prezydenta Włocławka

2018-05-30 13:01:07, Maciej Kowalczyk

W środę radni niezależni ogłosili swojego kandydata do objęcia najwyższego urzędu w mieście. Jest nim Dariusz Wesołowski, który może liczyć na poparcie swojego klubowego kolegi i byłego prezydenta Włocławka Andrzeja Pałuckiego.

Dariusz Wesołowski będzie reprezentował klub radnych niezależnych.

Jestem niezmiernie dumny z tego powodu, że taka osoba jak Andrzej Pałucki – prezydent tego miasta, rekomenduje mnie na stanowisko prezydenta – jak mówi kandydat Dariusz Wesołowski.

Warto zauważyć, że radni niezależni planują uruchomienie komitetu wyborczego oraz wystawienie na listach do Rady Miasta swoich kandydatów.

Dariusz Wesołowski jest przedsiębiorcą od 40 lat. Ponadto udziela się od 14 lat w samorządzie, a obecnie jest wiceprzewodniczącym Rady Miasta Włocławek.

Podkreślił, że sprzeciwia się aby współmałżonkowie osób obejmujących ważne stanowiska administracji miasta były zatrudniane w urzędach i spółkach należących do miasta.

Zapytany o program wyborczy odpowiedział, że poznamy go w chwili, gdy oficjalnie ogłoszone zostaną wybory. Zachęcił jednocześnie osoby chcące działać dla dobra miasta, do przyłączenia się.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz