

Ręczna na Orliku 7 czerwca we Włocławku
Junak Handball Team Włocławek został partnerem Fundacji Orły Sportu, podczas zaplanowanego na 7 czerwca turniej piłki ręcznej dzieci z roczników 2010 i młodsze "Ręczna na Orliku".
Junak Handball Team Włocławek został partnerem Fundacji Orły Sportu, podczas zaplanowanego na 7 czerwca turniej piłki ręcznej dzieci z roczników 2010 i młodsze "Ręczna na Orliku".
Uczniowie klasy 2 LOA, wraz z wicedyrektor Katarzyną Dąbrowską, przy wsparciu wychowawcy, Pani Magdaleny Cześnin, w listopadzie ubiegłego roku przystąpili do europejskiego projektu Convoi 77. Na terenie Zespołu Szkół Samochodowych odbył się wernisaż podsumowujący rok realizowanych zadań.
Podobnie jak w ubiegłym roku bajkowy korowód przeszedł ulicami Włocławka. Setki najmłodszych mieszkańców miasta miało okazję przyłączyć się do pochodu prowadzonego przez postacie z bajek.
W nadchodzącym tygodniu możemy spodziewać się przerw w dostawach energii elektrycznej. Gdzie możemy spodziewać się utrudnień? Poniżej komunikat Energi.
PPUH LUX-DOM Włocławek informuje, że w dniach od 07.06.2021 do 13.06.2021 będzie zamknięta dla ruchu ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zamknięcie ulicy ma związek z trwającą przebudową ulicy Piwnej. 7 czerwca 2021 mają się rozpocząć prace związane z budową kanalizacji deszczowej w ul. Piekarskiej.
Galeria Rusz znowu wyrusza w trasę po regionie.
Rozmowa z dyrektor Przedszkola Publicznego nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi, Wandą Szczygielską, otwiera najnowsze wydanie Gazety Śródmiejskiej. Serdecznie zachęcamy do lektury.
Do 7 czerwca 2021 r. trwa głosowanie w plebiscycie o tytuł "Markowego lokalu Śródmieścia". To już III edycja konkursu, organizowanego przez Urząd Miasta Włocławek w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028 (GPR).
Od wtorku można pobierać Unijne Certyfikaty COVID (UCC), które ułatwiają bezpieczne przemieszczanie się pomiędzy krajami Unii Europejskiej. Kody QR można wygenerować na Internetowym Koncie Pacjenta – poinformowano w serwisie pacjent.gov.pl prowadzonym przez Ministerstwo Zdrowia i NFZ.
Pierwszeństwo pieszych wchodzących na przejście przed każdym pojazdem z wyjątkiem tramwaju, zakaz tzw. jazdy na zderzak i ujednolicenie prędkości w terenie zabudowanym niezależnie od pory dnia - to efekt nowelizacji ustawy Prawo o ruchu drogowym. Nowe przepisy zaczęły obowiązywać we wtorek.
2025-07-17
2025-07-10
2025-07-07
2025-07-07
2025-07-07