

Przychodnia nr 7 znów czynna
Od dzisiaj Poradnia Ogólna Przychodni Nr 7 przy ul. Kościelnej 2a. znowu będzie funkcjonować.
Od dzisiaj Poradnia Ogólna Przychodni Nr 7 przy ul. Kościelnej 2a. znowu będzie funkcjonować.
Od piątku, 09.10.2020 r. w dni robocze autobus linii nr 19 ruszający obecnie z pętli Rybnicka o godz. 12.30 i 13.30, będzie rozpoczynał kurs o godz. 12.35 i 13.35.
10 października 2020 r. po raz pierwszy uczestnicy półmaratonu będą mogli pokonać dystans zespołowo – w formie sztafety półmaratońskiej EKIDEN.
W tej lokalizacji powstanie 288 mieszkań w formule na wynajem. 1 września 2020 r. została podpisana umowa z Wykonawcą - PEKABEX BET S.A. z Poznania na kwotę 71 170 419, 97 zł.
Inspektorat ZUS we Włocławku 13 października organizuje dyżur ekspercki. Podczas rozmowy ze specjalistami ZUS będzie można dowiedzieć się, jak założyć konto na platformie ePUAP i wyszukać usługę, a także jak wypełnić i wysłać wniosek.
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza m.in. podopiecznych Centrum Caritas w Toruniu do skorzystania z telefonicznego dyżuru eksperckiego.
Wczoraj wojewoda kujawsko-pomorski poinformował, że decyzją Sanepidu został skierowany na kwarantannę. Powodem był kontakt jego dziecka z osobą zakażoną.
Rozwój cywilizacji co raz przynosi nam nowe, ciekawe rozwiązania, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Takim odkryciem był, chociażby ekspres do kawy, samochód zasilany energią elektryczną, a także internet. Ten ostatni zrewolucjonizował życie na całym świecie, tworząc z niego tzw. globalną wioskę. Połączenie sieciowe stało się narzędziem handlu, rozwoju przedsiębiorstw i wymiany informacji między najważniejszymi organizacjami. To właśnie z tego powodu technicy na całym świecie nieustannie pracują nad ulepszaniem wydajności internetu. Dziś jednym z najbardziej efektywnych połączeń jest światłowód. Jego zasoby wykorzystuje wiodący operator sieci w Polsce, który przygotował specjalną ofertę dla każdego gospodarstwa domowego. Sprawdź jego możliwości!
Jeszcze rano wydawało się, że ponad 100 powiatów i miast na prawach powiatu w Polsce znajdzie się w żółtej strefie. Z doniesień medialnych wynikało, że na liście znajdą się Warszawa i Poznań. Tak się jednak nie stało. Od 10 października, na żółto oznaczony jest cały kraj. „ W strefie żółtej mielibyśmy ok. 100 powiatów, dlatego zdecydowaliśmy się na to jasne rozwiązanie” - tłumaczył dziś premier Mateusz Morawiecki.
Dobrzyńsko-Kujawskie Towarzystwo Kulturalne i Klub Kolekcjonera zaprasza w każdą sobotę do „Czarnego Spichrza” przy ulicy Piwnej 4 na „Jarmarki Kolekcjonerskie” w godzinach 9.00–13.00.
2025-04-29
2025-04-28