

Święta Wielkanocne. Motoświęconka z ATH Moto Club Włocławek
W sobotę tradycyjnie święcimy pokarmy na stół wielkanocny. Wielka sobota to czas odwiedzin Grobu Pańskiego. W sobotę w Parafii św. Stanisława BM we Włocławku odbyła się Motoświęconka.
W sobotę tradycyjnie święcimy pokarmy na stół wielkanocny. Wielka sobota to czas odwiedzin Grobu Pańskiego. W sobotę w Parafii św. Stanisława BM we Włocławku odbyła się Motoświęconka.
Włocławski Instytut Rozwoju rozpoczął zbiórkę podpisów pod projektem obywatelskim uchwały w sprawie umożliwienia picia piwa i napojów alkoholowych w obrębie bulwarów we Włocławku.
29 marca w sali nr 4 Urzędu Miasta Włocławek przy Zielonym Rynku 11/13 odbyła się Gala VIII Lokalnej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków ''Ośmiu Wspaniałych''.
We wtorek (27 marca) w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku odbył się konkurs wielkanocny pn. Mazurki Świętami Malowane, w którym udział wzięło kilkanaście szkół z regionu. Nagroda główna przypadła Dorocie Baszewskiej i Natalii Guziejewskiej ze szkoły w Boniewie.
We wtorek, 27 marca w przerwie obrad 40. sesji Rady Miasta, odbył się briefing prasowy z udziałem radnych Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Jego tematem była budowa mieszkań w ramach Miejskiego Budownictwa Mieszkaniowego.
27 marca w Centrum Kultury Browar B miała miejsce uroczystość wręczenia Nagród dla Najlepszych Sportowców Włocławka w 2017 roku.
W 2019 roku Polska jest organizatorem Mistrzostw Świata do lat 20. Jednym z organizatorów będzie Bydgoszcz, a przy okazji Włocławek jako miasto partnerskie. W naszym mieście mają odbyć się trzy międzynarodowe spotkania.
W sobotę i niedzielę, podczas tradycyjnego Jarmarku Wielkanocnego odbywały się warsztaty twórcze dla najmłodszych z robienia wielkanocnych palm oraz ozdabiania wydmuszek. Rozstrzygnięto również konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną.
W poniedziałek, 26 marca w Zespole Szkół nr 3 przy ul. Nowomiejskiej odbyło się uroczyste otwarcie Ośrodka Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczego.
W sobotę w Włocławku odbył się tradycyjny Jarmark Wielkanocny. Na odwiedzających czekało kilkudziesięciu wystawców prezentujących najróżniejsze produkty w drewnianych straganach.
2025-08-25
2025-08-25
2025-08-23
2025-08-22