40-lecie służby aspiranta sztabowego Pawła Woźniaka

2025-03-18 10:01:57, Q4

Miła uroczystość odbyła się w radziejowskiej komendzie.

Dzielnicowy Paweł Woźniak obchodził jubileusz 40- lecia służby. Były gratulacje i życzenia dalszej owocnej służby.

W Komendzie Powiatowej Policji w Radziejowie uroczyście wyróżniono policjanta, który obchodził jubileusz swojej służby. Czterdzieści lat w mundurze świętował aspirant sztabowy Paweł Woźniak. Na co dzień pracuje jako dzielnicowy, a jego dzielnicą jest Radziejów. Oprócz tego w sezonie letnim jest członkiem Nieetatowej Grupy Wodnej i dba o bezpieczeństwo wypoczywających nad jeziorami w powiecie radziejowskim.

Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie inspektor Maciej Estkowski wręczył jubilatowi list gratulacyjny i okolicznościowy upominek.

Podczas uroczystości Komendant, podziękował policjantowi za lata rzetelnej i ofiarnej służby dla społeczeństwa. Podkreślił zaangażowanie i wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych. Życzył jubilatowi dalszych sukcesów zawodowych, pomyślności oraz szczęścia w życiu osobistym.

Serdecznie gratulujemy!

(inf.pras KPP Radziejów)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz