Marlena Maląg zachęca do głosowania na Jarosława Chmielewskiego

2024-07-02 11:59:37, Q4

Młody, energiczny, doświadczony – tak o Jarosławie Chmielewskim mówiła we Włocławku Marlena Maląg. Była minister rodziny i polityki społecznej pojawiła się we Włocławku z poparciem dla kandydata w wyborach senackich.

Do wyborów uzupełniających pozostało 19 dni. W poniedziałek 01 lipca mocny głos poparcia usłyszał Jarosław Chmielewski. Kandydata KWW Prawi i Skuteczni popieranego przez PiS wsparli były premier Mateusz Morawiecki (na spotkaniu w Lubieniu Kujawskim) i była minister, a obecnie europarlamentarzyska Marlena Maląg (we Włocławku). To kolejny głos poparcia wobec kandydata ze strony ugrupowania po ubiegłotygodniowej deklaracji Marka Gróbarczyka, który zachęcał do głosowania na obecnego radnego Rady Miasta.

Nasz kandydat; osoba wyjątkowa, młody, energiczny, doświadczony i samorządowiec, i manager; jest w stanie zmieniać oblicze zarówno tej ziemi i wspierać naszych senatorów w dążeniu do tego aby sprawy polskie były sprawami priorytetowymi. Abyśmy walczyli o to, żebyśmy w Polsce żyli coraz lepiej, żebyśmy przestrzegali wszystkich zapisów prawa a nie prawa tak jak je rozumiemy. Pan Jarosław Chmielewski jest przygotowany do tego, (…) żeby byś skutecznym, sprawnym senatorem – mówiła Marlena Maląg.

Posłanka do Parlamentu Europejskiego, zachęcając do głosowania na Jarosława Chmielewskiego podkreślała, że jest on osobą sprawną w działaniu. Zaapelowała też o wyborczą mobilizację 21 lipca.

To właśnie tego dnia odbędą się wybory uzupełniające do senatu. O mandat Jarosław Chmielewski konkuruje ze Stanisławem Pawlakiem (Nowa Lewica) i Tomaszem Sikorowskim (Konfederacja Nowa Nadzieja).

Komentarze (1)


wloclawiak (2024-07-04 14:27:41) Zgłoś do moderacji
Dlaczego nasze miasto i okolice są zaśmiecane ,malągami,pinokiami,ostatnio był niedaleko Kłóbki,robił cepami,jak kiedyś klepał,to mógł wymłócić chmieloka,i dać mu nie żółtą ale od razu czerwoną kartkę.

Dodaj swój komentarz