Andrzej Domański we Włocławku. Minister finansów popiera Marka Wojtkowskiego

2024-04-15 18:41:28, Q4

Po senatorze Krzysztofie Kwiatkowskim i ministrze sprawiedliwości Adamie Bodnarze, na liście polityków popierających kandydaturę Marka Wojtkowskiego w niedzielnych wyborach znalazło się kolejne nazwisko. Tym razem swoje poparcie zadeklarował minister finansów – Andrzej Domański.

Andrzej Domański pojawił się we Włocławku w niedzielę 14 kwietnia. Na tydzień przed II turą wyborów ogłosił swoje poparcie dla obecnego prezydenta Włocławka. Wraz z Markiem Wojtkowskim spotkali się z dziennikarzami na osiedlu przy ulicy Celulozowej.

Osiedle Celulozowa to jeden z tych projektów zrealizowanych w minionej kadencji, które szczególnie często pojawia się w kampanii podczas wyborów samorządowych. Także i tym razem Marek Wojtkowski podkreślił, ze miasto ma zamiar kontynuować inwestycje w budownictwo komunalne i jednocześnie, wobec projektów rządu w tej dziedzinie, służy swoim doświadczeniem i wsparciem.

Sam Andrzej Domański zauważył, że w polityce mieszkaniowej rządu musi być brana pod uwagę „strona podażowa”.

Musi powstawać więcej mieszkań, aby ich ceny nie rosły. Bardzo istotne jest to, aby tych mieszkań komunalnych, mieszkań na wynajem powstawało więcej, aby mieszkania były dla Polaków dostępne. Wiemy doskonale, że aby to się stało potrzebujemy sprawdzonych, silnych, efektywnie inwestujących samorządowców i tutaj Pan Marek Wojtkowski jest osobą, którą można z całego serca rekomendować i polecić – stwierdził minister.

Więcej w materiale wideo:

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz