Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości spotkali się z mieszkańcami Zazamcza

2024-03-20 15:56:36, Q4

Kandydat w wyborach prezydenckich Rafał Sobolewski, oraz kandydaci do Rady Miasta z okręgu Zazamcze spotkali się z mieszkańcami Zazamcza. Było to kolejne ze spotkań zaplanowanych przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

Podczas spotkania Rafał Sobolewski przybliżył kolejny z aspektów programu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości, tym razem dotyczący bezpieczeństwa w mieście:

Zero tolerancji dla wszystkich negatywnych zachowań, które godzą w porządek, godzą w nasze bezpieczeństwo. Można wymieniać tu działania związane z nadużywaniem alkoholu, ze śmieceniem, czy nawet z takim faktem, że niektórzy z mieszkańców Włocławka zrobili sobie toalety z poszczególnych bram. Tutaj jest na pewno wiele do zrobienia – mówił Rafał Sobolewski, zapowiadając swoje starania o bliską współpracę pomiędzy Strażą Miejską a policjantami.

Kandydat zapowiadał też powstanie centrum Zarządzania Kryzysowego, które miałoby zająć się także edukacją w sferze bezpieczeństwa skierowaną do mieszkańców. Planowane Centrum Bezpieczeństwa i Obronności zaś miałoby być miejscem, w którym mieszkańcy znaleźliby profesjonalną strzelnicę, czy centrum sportów walki.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Komentarze (1)


sylwio (2024-03-24 21:03:43) Zgłoś do moderacji
Boże ... Koziński między nimi..... dramat... . Znaczy że z kandydatami krucho....

Dodaj swój komentarz