Tomasz Dydak przedstawia swoje propozycje dla Włocławka

2024-03-17 13:52:23, Q4

Tomasz Dydak to najmłodszy z kandydatów do Rady Miasta startujący z list Platformy Obywatelskiej. W tym tygodniu przedstawił swój pomysł na Włocławek.

Program kandydata skierowany jest w stronę osób młodych, co ma wyraźne odzwierciedlenie na liście jego postulatów dotyczących nie tylko osiedla Zazamcze, na którym startuje, ale także tych dotyczących Włocławka jako całości.

Jak zapewnia wszystkie kluczowe punkty jego programu były konsultowane z mieszkańcami Włocławka i samorządem studenckim Państwowej Akademii Nauk Stosowanych. To właśnie tej i innych włocławskich szkół wyższych dotyczy jeden z punktów programowych:

Chciałbym pomóc włocławskim uczelniom w promocji, poprzez działania informacyjne we Włocławku i w powiecie włocławskim, aby zwiększyć świadomość ich oferty edukacyjnej – tłumaczy.

Tomasz Dydak chciałby też powstania kąpieliska nad jeziorem Łuba i rozszerzenia oferty Kawiarenki Obywatelskiej o kawiarnio-bawialnie, gdzie dzieci znalazłyby „przyjazne, bezpieczne i rozwijające zabawki”.

Kandydat akcentuje też problemy dotyczące dzielnicy Zazamcze, wymieniając tu brak odpowiedniej infrastruktury parkingowej i rozbudowę infrastruktury rowerowej.

Komentarze (1)


Mój głos już masz... (2024-04-06 10:59:18) Zgłoś do moderacji
wszak jestem już w końcówce jesieni życia i śmiem twierdzić, że nasza przyszłość leży tylko i wyłącznie w rękach mądrych i zdolnych MŁODYCH WŁOCŁAWIAN!

Dodaj swój komentarz