Schronisko dla zwierząt ogłosiło nabór wolontariuszy

2024-03-04 16:56:11, Q4

Wolontariusz to osoba, która regularnie, długofalowo pomaga w schronisku w ramach umowy, po spełnieniu określonych warunków i odbyciu szkolenia.

Organizatorzy zachęcają, a jednocześnie proszą: „Zanim zgłosisz się do wolontariatu, przemyśl, czy jesteś w stanie pomagać regularnie. Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc, ale staramy się zapewnić zwierzętom kompleksową, codzienną opiekę. Pamiętaj, że jeśli się zgłosisz, zarówno zwierzęta, jak i inni wolontariusze i opiekunowie będą liczyć na Twoją obecność i zaangażowanie”.

Kandydat na wolontariusz powinien mieć ukończonych 16 lat i być gotowy do pomagania w schronisku co najmniej przez 4 godziny miesięcznie. Wolontariusz może wybrać, czy chce pomagać kotom czy psom.

O działalności wolontariatu w schronisku można przeczytać na:

https://www.schronisko.wloclawek.eu/wolontariat

Następnie należy wypełnić kwestionariusz kandydata na wolontariusza i przesłać na adres: schronisko-wloclawek-adop@o2.pl lub dostarczyć osobiście do schroniska w godzinach 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku. Kontakt pod nr tel. 530 779 523. Nabór trwa do 29-03-2023 roku do godziny 15.30.

(Inf. prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz