Wypadek w Leonowie (powiat radziejowski)

2024-02-05 12:33:34, Q4

Po uderzeniu fiata w tył volkswagena, dwie osoby trafiły do szpitala. Sprawca tego zdarzenia stracił prawo jazdy i usłyszał zarzut spowodowania wypadku komunikacyjnego.

Do wypadku doszło wczoraj ( 02.02.24r.) o godzinie 17:50 w Leonowie na drodze krajowej nr 62. Kierujący fiatem 21-latek, nie zachował właściwej odległości i uderzył w tył volkswagena. Po zderzeniu volkswagen zjechał na pobocze i uderzył w przepust na rowie. Auto sprawcy także wylądowało w rowie, po drugiej stronie drogi. Szczątki uszkodzonych pojazdów, uszkodziły nadjeżdżającą z naprzeciwka toyotę.

Kierujący volkswagenem 34-latek i jego 30-letni pasażer z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Kierowca fiata i toyoty byli trzeźwi. Od kierowcy volkswagena z uwagi na jego obrażenia, pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Jak stwierdzili policjanci, do tego zdarzenia przyczyniła się jazda zbyt blisko pojazdu poprzedzającego oraz prawdopodobnie przekroczenie prędkości.

Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, 21-letni sprawca tego wypadku stracił prawo jazdy i usłyszał zarzut spowodowania wypadku komunikacyjnego.

Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie.


Inf.prasowa.KPP Radziejów.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz