III Kongres Kobiet

2024-02-02 10:38:23, Q4


kiedy 2024-02-17 | 13:30 gdzie CK Browar B.

Już 17 lutego o godzinie 13:30, w Centrum Kultury Browar B., odbędzie się III Regionalny Kongres Kobiet.

Do Włocławka zawitają m.in. Kinga Dobrzyńska, dziennikarka i szefowa Pytania na Śniadanie wraz z Joanną Górską, dziennikarką, nową prowadzącą Pytanie na Śniadanie. Rozmowę z Paniami dotyczącą zmian zachodzących w mediach poprowadzi Agata Całkowska na co dzień współpracująca z Gazetą Wyborczą. Gościnią Kongresu będzie również Katarzyna Bosacka, dziennikarka i osobowość telewizyjna. Media ogólnopolskie reprezentować będzie też Daria Karmowska z telewizji Polsat, której panel „Nie taka kamera straszna jak ją malują” przybliży uczestnikom Kongresu kulisy pracy z kamerą.

„Kongres to super okazja również dla studentów PANS, kierunku Nowe Media, do aktywnego dialogu z ekspertami z branży, którzy od wielu lat współtworzą media w Polsce. Zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku, płci czy opcji politycznej” mówi Paula Stobińska, Pola Management & Co.
W programie znalazły się dyskusje i wystąpienia gości z różnych dziedzin. Marta Frej, artystka i malarka znana użytkownikom Social Mediów ze swoich grafik wraz z Danutą Sowińska porozmawiają o przeciwdziałaniu przemocy i prewencji suicydalnej. A Michał Bomastyk z Telefonu Zaufania dla Mężczyzn przedstawi szerzej problem depresji u mężczyzn.

Odbędzie się również pokaz tańca egotycznego i pokaz mody.

Organizatorką kongresu jest włocławska radna Agnieszka Jura – Walczak.

„Kongres do przestrzeń do dialogu oraz dyskusji dla Wszystkich. Poznajemy się nawzajem i dowiadujemy się o ważnych dla nas tematach. Dzięki Kongresowi poznajemy również narzędzia jak radzić sobie w życiu z sytuacjami kryzysowymi ” – mówi Agnieszka.

Udział w Kongresie Kobiet jest bezpłatny. Z powodu ograniczonej liczby miejsc obowiązują zapisy. Wejściówki oraz pełen plan wydarzenia dostępne będą tydzień przed rozpoczęciem Kongresu.

Serdecznie zapraszamy.

inf. prasowa organizatora

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz