Dziś WŁOwią talenty

2023-11-16 13:32:35, Q4

9 finalistów w trzech kategoriach, walczących (między innymi) o prawo do występu na przyszłorocznych Dniach Włocławka.. Dziś o 19:30 na scenie rozpocznie się wieli finał konkursu WŁOwimy Talenty. To druga edycja imprezy organizowanej przez Fundację We are for U.

To wielki finał wydarzenia realizowanego przez We are for U, a które swój bieg rozpoczęło jeszcze w październiku, kiedy zwycięzcy castingu on-line zaprezentowali się przed jury. W kolejnym etapie, tzw. Talent Competition jury i internauci wyłonili 9 finalistów ( kategorie: taniec, muzyka, talenty internautów), którzy dziś zaprezentują się przed włocławska publicznością. Tych 9 wybrańców miało w tym roku dużą konkurencję w wyścigu o udział w gali:

Skala tegorocznej edycji, drugiej, jest bardzo duża. Zgłosiło się bardzo wiele talentów. W tym roku mieliśmy ponad 300 zgłoszeń, czyli prawie dwukrotnie więcej niż w roku ubiegłym - podkreśla Bartosz Durma z Fundacji We are for U.

Dzisiejszą gale, którą poprowadzi Patrycja Kazadi uświetni też występ członkini konkursowego jury. Na scenie pojawi się bowiem nita – wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej, wokalistka i kompozytorka.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz