Z pasją dla wszystkich. Zgłoszenia do 15 stycznia

2023-01-13 06:15:44, Q4.pl

Fundacja We are for U prowadzi rekrutację do bezpłatnego projektu: „Z pasją dla wszystkich” adresowanego do uczniów włocławskich szkół. Uczestnicy otrzymają dostęp do spotkań i szkoleń z doświadczonymi trenerami. Przełamią swoje bariery i przygotują się mentalnie do dalszego rozwoju.

Projekt dedykowany jest przede wszystkim osobom o mniejszych szansach (zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym), którym COVID-19 ograniczył rozwój. Obejmuje ponad 50 godzin, w tym warsztaty: taneczne, wokalne, aktorskie, sportowo-rekreacyjne, motywacyjno-integracyjne, budowanie marki osobistej w mediach społecznościowych, plastyczne, pedagogiczne.

Dlaczego to jest takie ważne? Uczniowie przede wszystkim podniosą swoje kompetencje, odkryją nowe pasje, poznają doświadczonych trenerów, wzmocnią swoją kondycję, dowiedzą się jak efektywnie wykorzystywać media społecznościowe oraz jak wyjeżdżać za darmo za granicę w ramach programu Erasmus+, nawiążą nowe znajomości.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://weareforu.pl/z-pasja-dla-wszystkich/ Projekt „Z pasją dla wszystkich” otrzymał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 stycznia 2023 r.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz