Niepoprawny recydywista ponownie trafił w ręce policjantów

2023-10-10 10:46:44, Q4

Kierujący autem zlekceważył dwa sądowe zakazy kierowania. Teraz grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło wczoraj (8.10.23r.) na ulicy Rataja w Osięcinach. Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali do kontroli peugeota. Za kierownicą siedział 46-latek z powiatu toruńskiego.

Sprawdzenie w policyjnych systemach pokazało, że mężczyzna złamał dwa sądowe zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi, wydane przez sądy w Toruniu i Włocławku.

Teraz ponownie czeka go wizyta w sądzie. Za to przestępstwo grozi kara do od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.

(inf. prasowa KPP Radziejów)

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz