Kierujący autem zlekceważył dwa sądowe zakazy kierowania. Teraz grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.
Do zatrzymania doszło wczoraj (8.10.23r.) na ulicy Rataja w Osięcinach. Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali do kontroli peugeota. Za kierownicą siedział 46-latek z powiatu toruńskiego.
Sprawdzenie w policyjnych systemach pokazało, że mężczyzna złamał dwa sądowe zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi, wydane przez sądy w Toruniu i Włocławku.
Teraz ponownie czeka go wizyta w sądzie. Za to przestępstwo grozi kara do od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.
(inf. prasowa KPP Radziejów)



Komentarze (0)