II runda Włocławskiego Mistrza Kierownicy

2023-07-26 15:55:21, Q4


kiedy 2023-07-30 | 10:00 gdzie Ulica Kawka

W najbliższą niedzielę 30 lipca odbędzie się kolejna runda cyklu o tytuł Włocławskiego Mistrza Kierownicy. Po pierwszej rundzie która odbyła się w maju na terenie Pchlego Targu czas na kontynuację rywalizacji.

Podczas drugiej rundy przenosimy się bardziej na obrzeża miasta i areną zmagań staną się drogi Włocławskiej Strefy Rozwoju Gospodarczego przy ulicach Kawka i Zalesie. Stali bywalcy naszej imprezy znają już dobrze tereny wokół włocławskich zakładów przemysłowych. Równa nawierzchnia tamtejszych dróg sprawia że do rywalizacji może stanąć każdy nawet zupełnie seryjnym autem. Na zawodach nie zabraknie na pewno kierowców biorących udział w imprezach w całym województwie kujawsko-pomorski. Pierwszą majową rundę wygrał Tomasz Rzepecki z Automobilklubu Grudziądzkiego.

Gorąco zapraszamy wszystkich kierowców chcących wziąć udział w zawodach. Impreza skierowana jest do kierowców amatorów, w których drzemie żyłka sportowej rywalizacji i chęć sprawdzenia się z bardziej doświadczonym uczestnikami pokonując przygotowaną próbę sportową na czas. Do wzięcia udziału w tego typu zawodach wystarczy auto z aktualnymi badaniami technicznym oraz opłaconą polisą OC, a zawodnik musi posiadać prawo jazdy kat. B i być
wyposażony w kask.

Harmonogram Zawodów:

8:00 – 9:30 Odbiór Administracyjny/Badanie Kontrolne.
9:00 – 9:30 Zapoznanie z trasa.
9:45 Odprawa uczestników/szkolenie z zakresu Procedur Bezpieczeństwa.
10:00 Start pierwszego uczestnika.
15:00 Ogłoszenie klasyfikacji prowizorycznej.
15:30 Ogłoszenie klasyfikacji końcowej/zakończenie zawodów.

Zapraszamy na nasze wydarzenie na Facebooku

https://www.facebook.com/events/795839008694971/?ref=newsfeed

Regulamin oraz karta zgłoszenia jest dostępna pod adresem:

http://www.automobilklub.q4.pl/?id=&news=230

(Inf. prasowa Automobilklubu Włocławskiego)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz