Już w środę zapraszamy na pokaz „Fashion nad Wisłą” i Targi Potencjału Gospodarczego Miasta Włocławek

2023-05-15 09:27:31, Q4.pl

Wydarzenie odbędzie się 17 maja 2023 r. w Centrum Kultury Browar B. przy ul. Łęgskiej 28. W godzinach 11.00 – 15.00 na dziedzińcu Browar B. będzie można spotkać się z przedsiębiorcami, którzy wystawią swoje stoiska. Na zakończenie targów o godzinie 16.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury Browar B. odbędzie się pokaz mody włocławskich projektantów i producentów pt. ,,Fashion Nad Wisłą”.

Zaprezentowane zostaną stylizacje takich marek jak:

Kamila Staniek ,,Akuratnio”, która swoje stylizacje wzoruje na motywach włocławskiego fajansu.

Anna Jarębska ,,Ana4Style”, to stylistka i projektantka uznana już w Polsce między innymi ubierała finalistkę Miss Polonia
Firma ,,Naturana Polska”, która jest od 100 lat na rynku w całej Europie, a swoją siedzibę we Włocławku ma od 30 lat. Bielizna z Naturany cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kupujących.
,,Fajansowe Love” producent biżuterii na wzór włocławskiego fajansu, to wyjątkowe autorskie kolekcje.

Niepowtarzalne wzornictwo i elegancja.

Modelki oraz modele, fryzury, makijaże zostaną wykonane przez uczniów Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku. Pokaz mody ,,Fashion Nad Wisłą” wyreżyseruje znany stylista, producent pokazów mody Macieja Majzner.

Wstęp jest wolny dla wszystkich!

Wydarzenie w ramach projektu Invest in Bit City 2. Promocja potencjału gospodarczego oraz promocja atrakcyjności inwestycyjnej miast prezydenckich województwa kujawsko-pomorskiego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014 -2020.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz