Piernikowo w Chemiku

2022-12-14 14:19:08, Q4

Dzisiejsze warsztaty kulinarne ogarnęły całą szkołę. Uczniowie z poszczególnych klas rywalizowały w konkursie na najlepiej udekorowane pierniki.

Dziś we włocławskim Chemiku zawalczyli reprezentanci różnych zawodów. Ich zadaniem było okazanie swojej wewnętrznej, świątecznej kreatywności.

Na bazie szablonu z piernika mieli za zadanie wykorzystać swoje pomysły na udekorowanie tychże pierników, które poddane zostaną głosowaniu dla uczniów z całej szkoły. Przyjemna atmosfera przedświąteczna, wyciszenie godne Zespołu Szkół Chemicznych – mówi Dorota Sekuła, nauczycielka przedmiotów gastronomicznych w Chemiku.

Nagrody otrzymał każdy z uczniów. Uczennice które, zdaniem rówieśników ze szkoły, stworzyły najlepsze piernikowe kreacje, otrzymały dodatkowe akcesoria kulinarne, oraz karty podarunkowe do jednego ze sklepów.

Udział w takich konkursach to niewątpliwie ogromna satysfakcja, ale i motywacja do dalszego rozwijania się w zawodzie i kultywowanie swoich pasji – mówi Kamila, zdobywczyni pierwszego miejsca.

Sponsorem wydarzenia była firma Delecta.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz