Warsztaty w ramach programu

2022-11-03 08:40:12, Q4.pl


kiedy 2022-11-18 | 16:00 gdzie Śródmieście Cafe

Mieszkańców Włocławka i regionu zapraszamy do kawiarni "Śródmieście Cafe" na warsztaty z Fundacją Instrat! Jeżeli działasz w lokalnej organizacji pozarządowej, kole gospodyń, wolontariacie czy harcerstwie - piątkowe warsztaty są dla Ciebie! Wspólnie wypracujemy rozwiązania wspierające lokalne społeczności w kryzysie i omówimy rolę liderów i III sektora w tym zakresie.

Dzień później zapraszamy wszystkich mieszkańców, chcących podzielić się swoimi doświadczeniami w zakresie oszczędzania ciepła i chcących posiąść nowe kompetencje w radzeniu sobie z kryzysem energetycznym.

  • Piątek 18.11, 16:00 - Wspieranie społeczności w czasie kryzysów klimatycznych i energetycznych – warsztat dla liderów miejskich i aktywistów. Spotkanie z ekspertem Fundacji Instrat.
  • Sobota 19.11, 10:00 - Porozmawiajmy o oszczędzaniu energii w gospodarstwach domowych. Spotkanie dla mieszkańców z ekspertem Fundacji Instrat.

Warsztaty poprowadzi:

Bernard Swoczyna, Fundacja Instrat, magister energetyki, specjalista z dziedziny OZE, magazynów energii, efektywności energetycznej, chłodnictwa i klimatyzacji. Autor licznych projektów i analiz dotyczących efektywności energetycznej, m.in. dla branży spożywczej, producentów elementów polimerowych i sieci handlowych. Główny ekspert w programie Energia i Klimat w Fundacji Instrat.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapewniamy poczęstunek. Obowiązują zapisy pod adresem cieplociewidziec@gmail.com , tel. 54 414 4039, facebook.com/FundacjaLadowarka

Inicjatorem przedsięwzięcia „Ciepło Cię widzieć" jest Urząd Miasta Włocławek i Prezydent Miasta Włocławek.
Projekt wspierają: Fundacja Instrat, Fundacja Ładowarka, kawiarnia obywatelska „Śródmieście Cafe".

(Informacja prasowa Fundacja Ładowarka)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz