Wyjątkowe spotkanie z zawodnikami Anwil Włocławek

2022-09-20 14:42:33, Q4

Już w najbliższa niedzielę mieszkańcy Włocławka będą mogli spotkać się z zawodnikami Anwilu Włocławek. Spotkanie to będzie jednak wyjątkowe.

30 lat temu Rottweilery pierwszy raz zagrały swoje pierwsze spotkanie w Ekstraklasie z Eneą Zastalem BC Zielona Góra. Z tej okazji, Klub Koszykówki Włocławek przygotował coś specjalnego dla wszystkich fanów Anwilu.

Już w niedziele, w Hali Mistrzów o godzinie 12:00 odbędzie się wyjątkowe spotkanie z zawodnikami. Nie będą to jednak zawodnicy których możemy oglądać na boisku. Włocławianie będą mogli spotkać się właśnie z tymi, którzy 30 lat temu grali pierwszy mecz w ekstraklasie.

Będzie trener Maciej Mackiewicz, Roman Bruździński, Wawrzyniec Królikowski, Andrzej Korejwo, Grzegorz Skiba, Roman Olszewski – niezapominana słynna ósemka i wielu innych – mówi Łukasz Pszczółkowski, prezes KK Włocławek.

Dodatkowo, rozstrzygnięto głosowanie na najlepszych zawodników w okresie 30 lat istnienia zespołu. Wśród nich znalazł się między innymi obecny kapitan drużyny, Kamil Łączyński.

To co tutaj dzisiaj się odbywa, nagradzanie nas za to co było to kawałek pięknej przeszłości. Każdego dnia, na każdym treningu chcemy stawać się coraz lepszymi graczami i pomagać drużynie wygrywać – mówi Kamil Łączyński, kapitan Anwilu Włocławek

Więcej informacji dostępnych jest w naszym materiale wideo z konferencji zespołu.

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz