Światowy Dzień Seniora w Teatrze Impresaryjnym

2022-09-13 15:10:47, Q4


kiedy 2022-10-01 | 16:00 gdzie Teatr Impresaryjny

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku w związku z organizowaniem przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego kolejnej edycji akcji Weekend Seniora z Kulturą, który ma odbyć się podczas Międzynarodowego Dnia Osób Starszych – Światowy Dzień Seniora 1-2 października 2022 r. informuje, że jak co roku przygotował propozycje skierowane specjalnie do uczestników akcji.

W związku z powyższym zapraszamy Seniorów do zwiedzania naszej placówki, jak i uczestniczenia w specjalnie dla nich wystawianym w tym czasie, we włocławskim Teatrze, przedstawieniu.

I tak: zwiedzanie budynku Teatru będzie możliwe już 30 września br. o godz. 10.00 i 12.00. Podczas zwiedzania uczestnicy będą mogli dotrzeć tam, gdzie przeciętny Widz na co dzień dotrzeć nie może, a więc m.in. do garderób, zaplecza scenicznego, kulis... i usłyszeć szereg ciekawostek z życia Teatru. Zwiedzanie jest formą bezpłatną. Już można dokonywać zgłoszeń! Liczba miejsc ograniczona!

„I NAM WOLNO ŚPIEWAĆ TEŻ…”- piosenki nieco zapomniane, to spektakl przypominający przedwojenne piosenki kabaretowe, które w dzisiejszych czasach „wyszły z użycia”, choć zupełnie niesłusznie. Znakomite, literackie teksty, nieco zakurzone i przepojone charakterystycznym, lekko naiwnym klimatem oraz poczuciem humoru i lekkością, których współcześni tekściarze mogą dawnym zazdrościć… Spektakl okraszony świetnym akompaniamentem pianisty, lekką i zabawną konferansjerką z pełnym kontaktem z widownią, monologami i skeczami… W przedstawieniu, które uświetnić może każdą okazję wymagającą oprawy z klasą i szykiem wystąpią aktorzy Teatru Rozrywki Trójkąt w Zielonej Górze. Na tych Seniorów, którzy zechcą obejrzeć to niecodzienne przedstawienie w Kasie Teatru czeka niespodzianka – bilety super ulgowe – w cenie 10 zł.

Spektakl zaplanowano na 1 października 2022 r. o godz. 16.00

- Informacje i zapisy na zwiedzanie: tel. 54 231 47 60 i 54 231 47 61 - Bilety na spektakl dostępne w Kasie Teatru, tel. 54 231 47 66

(Inf. prasowa Teatru Impresaryjnego we Włocławku)

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz